český fanklub skupiny Blind Guardian od roku 1995-
 
 
---Jelikož jsem toho od roku 1987 o Blind Guardian nashromáždil už tolik, že je na to pomalu potřeba jeden samostatný externí disk, bylo už nadále nemožné udržovat v provozu webové stránky, které se na této adrese vyskytovaly až do 31.12.2015. Zhruba za 10 let existence dosáhly webové stránky velikosti přes 1 GB. Tedy takového množství dat, že se už v nich málokdo dokázal orientovat. Proto jsem se rozhodnul , že když by kdokoli z fanoušků téhle kapely měl zájem o cokoli, co mám ve své sbírce, tak si to může objednat jako fanklubový data-box. Od 1.1.2016 tedy fanklubový box zcela nahradil obsah těchto webových stránek, což věřím, že všichni pochopíte.
 
Fanklubový data-box se průběžně doplňuje a aktuálně obsahuje...
obsah
souborů
velikost
- audio (zvukové soubory ve formátu wav a mp3 ve vysoké kvalitě, těžko dostupná raritní asijská, ruská či jihoamerická vydání s bonusy, limitované edice a fanouškovské bootlegy, demo nahrávky, promo nahrávky, raritní skladby neuvedené na albech a zajímavosti uvolněné pro fanoušky přímo kapelou nebo vydavatelskou firmou on-line)
3037
49,4 GB
- documentary (psané slovo, rozhovory z domácích časopisů a rozhovory z časopisů zahraničních přeložené do češtiny a rozhovory, které byly přímo vedené českým fanklubem kapely; vše psáno ve wordu)
493
0,2 GB
- pictures (fotografie z celé historie kapely, animace, merchanidese, obaly alb a rarit, fanklubový časopis, plakáty, promo letáčky, vlajky, tourbooky, spořiče atd.)
8139
8,9 GB
- video (výtvory fanoušků, záznamy z koncertů, rozhovory, propagační videa, záběry ze studia a života kapely atd.)
369
46,3 GB
komplet
12038
104,8 GB
 
Ukázka z Fanklubového data-boxu, kdo chce si může stáhnout třeba fanklubový zpravodaj č.5 z roku 1997
Ukázka z Fanklubového data-boxu, kdo chce si může stáhnout třeba fanklubový zpravodaj č.4 z roku 1997
 
Pokud budete mít zájem o tuhle těžkotonážní várku dat o Blind Guardian, pište na blindarium@seznam.cz
 

copyright Milan Škoda - český fanklub Blind Guardian (od roku 1995)

TOPlist