český fanklub skupiny Blind Guardian od roku 1995-
 
 
Vzhledem k tomu, že jsem za posledních 30 let toho o Blind Guardian nashromáždil už tolik, že na to budu za chvíli potřebovat jeden samostatný externí disk a vzhledem k tomu, že tyhle webové stránky, které jsem dával dokupy zhruba deset let a které v roce 2015 dosáhly na webu už kapacity 1 GB, tedy takového množství dat, že se už v nich málokdo dokázal orientovat, rozhodnul jsem se, že když by kdokoli z fanoušků téhle kapely měl zájem o cokoli, co mám ve své sbírce, tak si to může objednat jako fanklubový databox, který se postupem času neustále doplňuje. Od 1.1.2016 tedy fanklubový databox zcela nahrazuje obsah předchozí varianty těchto webových stránek a věřím, že to všichni pochopíte.
Aby nedocházelo k porušování autorských práv kapely, ve fanklubovém datovém boxu se nacházejí pouze data veřejně dostupná a proto se zde neobjevují žádné oficiální audio ani video nahrávky, které by kapela pro fanoušky sama neuvolnila. Fanklubový datový box aktuálně obsahuje zhruba 50 GB dat. Pokud bude mít někdo zájem o tuhle těžkotonážní várku dat o Blind Guardian, můžete si box objednat za 300 Kč, stačí se ozvat na email blindarium@seznam.cz
 
 
na prodej-
 
 
1. Přední diodové LCD bílé světlo na kolo a zadní červené, obě umí režim stálého světla i střídavého blikání. Obě světla jsou nová a nepoužitá ve 100% stavu, šlo o dárek, který jsem nepotřeboval. Cena za obě světla 100 Kč.
2. Toner (cartridge) do laserové tiskárny Hewlet Packard Originál zabalený, nový Compatible Toner pro HP-1505/CB436A a pro HP LasserJet M1120, M1120 mfp, M1120n, M1120n mfp, M1522, M1522 mfp, M1522n mfp, M1522nf, M1522nf mfp, P1500, P1504, P1504n, P1505, P1505n, P1506. Cena 100 Kč.
3. Externí HDD 3 TB Western Digital desktop, v provozu 2 roky, ve 100% stavu, bez jediné vady. Součástí je 220 V napájení + USB kabel. Barva černá. V případě zájmu mohu ponechat na disku cca 700 filmů. Cena 2.400 Kč včetně poštovného nebo 2.300 Kč při osobním předání.
4. Pět let starý digitální fotoaparát SONY DSC-H3 cybershot, 100% stav, plně funkční, řemínek, stínidla, baterie a nabíječka, kabel USB pro přesun fotek do PC, paměťová karta 1 GB cca na 350 fotek, rozlišení 8.1 Megapixelů do formátu A3, velikost souborů cca po 3 MB, originál krabice, zoom 10x, samospoušť, blesk. Cena 1.100 Kč dobírka nebo 1.000 Kč při osobním odběru.
5. Prodám sbírku DVD-R. Jsou v plastové krabičce, vše má barevný nebo černobílý obal, vše 100% stav. Cena 25 Kč/kus.  
  DVD-R s filmy - NEKONEČNÝ PŘÍBĚH I. (The Neverending Story), LETEC (The Aviator/Leonardo DiCaprio), WASABI (Wasabi/Jean Reno), DOBRÝ WILL HUNTING (Good Will Hunting/Robin Williams a Matt Damon), FORREST GUMP (Tom Hanks), GOYOVY PŘÍZRAKY (Los Fantasmas De Goya/Javier Bardem, Natalie Portman a Stellan Skarsgard), DOBA LEDOVÁ 2 (Ice Age 2), POSLEDNÍ SAMURAI (The Last Samurai/Tom Cruise), TERMINAL (The Terminal/Tom Hanks), ADDAMSOVA RODINA 2 (The Addams Family 2), FENOMÉN (Phenomenon/John Travolta), INDIANA JONES A CHRÁM ZKÁZY (Indiana Jones and the Temple of Doom/Harrison Ford), KARLÍK A TOVÁRNA NA ČOKOLÁDU (Charlie and the Chocolate Factory/Johny Depp), PRCI PRCI PRCIČKY. SVATBA (American Pie, The Wedding), ANDĚL PÁNĚ, DIVOKÁ ŘEKA (River Wild/Meryl Streep a Kevin Bacon), VYKOUPENÍ Z VĚZNICE SHAWSHANK (The Shawshank Redemption/Morgan Freeman a Tim Robbins), ŠIFRA MISTRA LEONARDA (The Da Vinci Code/Tom Hanks).  
  DVD-R s hudbou - RUSH (A Show Of Hands), SCORPIONS (Acoustica), TWISTED SISTER (Live At Wacken, The Reunion), SCORPIONS (Moment Of Glory), RUSH (In Rio), RUSH (Chronicles), LED ZEPPELIN (History 2 disky), AC/DC (Live At Donington), AC/DC (Stiff Upper Lip Live), SCORPIONS (Unbreakable, World Tour 2004), ENYA (The Video Collection), DAVID GILMOUR (In Concert), DREAM THEATER (Scenes From New York), PINK FLOYD (The Wall), PINK FLOYD (Live At Pompeii), OLYMPIC (Prázdniny na Zemi/Ulice), METALLICA (The Videos), METALLICA (S & M 2 disky), IRON MAIDEN (Visions of the Beast), DREAM THEATER (Live At Budokan, 2 disky), IRON MAIDEN (Rainmaker), IRON MAIDEN (Wildest Dreams), IRON MAIDEN (Rock In Rio), KABAT (live 2003), IRON MAIDEN (Rock am Ring 2003), IRON MAIDEN (The Early Days, Part one, 2 disky).  
6. Prodám cyklomapy, edice Klub českých turistů, žlutá série. Vše v originál balení v rozkládací fólie, kde je vlevo mapa určitého regionu a vpravo brožurka s technickým popisem cyklotras, grafy s převýšením a popis zajímavostí. Cena za kus je 40 Kč (běžně v obchodě stojí kolem stovky). Na prodej jsou tyto - č.6 Dolní Polabí, Pojizeří a Kokořínsko, č.7 Okolí Prahy, č.8 Krkonoše a Jizerské hory, č.9 Horní Polabí, č.10 Orlické hory a Broumovsko, č.11 Žďárské vrchy a Železné hory, č.12 Hrubý Jeseník a Rychlebské hory, č.16 Šumava a Prachatisko, č.18 Táborsko a Pelhřimovsko, č.21 Jihlavsko a Třebíčsko, č.23 okolí Brna, Moravský kras, Svitavsko a Svratecko, č.28 Český ráj.
 
   

copyright Milan Škoda - český fanklub Blind Guardian (od roku 1995)

TOPlist